Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kalendář akcí

UTKÁNÍ ČESKÉ DIVIZE STARŠÍCH ŽÁKŮ

UTKÁNÍ PRAŽSKÉ I.A TŘÍDY

PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ

TURNAJE 

ŘÍJEN 2020
DATUM ČAS MÍSTO SRAZ ČINNOST POVRCH
ČTVRTEK 1.          
PÁTEK 2. 16:30 ABC 16:15 TRÉNINK MT
SOBOTA 3. 11:00 V ÚŽLABINĚ 10:00 MU - JUNIOR PRAHA UMT
NEDĚLE 4. 12:15 VRANÉ 11:00 MU - SOKOL TŘEBEŠ T
PONDĚLÍ 5. 18:30 ABC 18:15 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 6.          
STŘEDA 7. 18:30 ABC 18:15 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 8.          
PÁTEK 9. 16:30 ABC 16:15 TRÉNINK MT
SOBOTA 10. 15:15 LIBUŠ 14:15 MU - SK LIBUŠ T
NEDĚLE 11. 15:00 ABC 13:45 MU - TRUTNOV T
PONDĚLÍ 12. 18:30 ABC 18:15 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 13.          
STŘEDA 14. 18:30 ABC 18:15 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 15.          
PÁTEK 16. 16:30 ABC 16:15 TRÉNINK MT
SOBOTA 17. 12:15 VYŠEHRAD 11:00 MU - VYŠEHRAD UMT
NEDĚLE 18. 15:30 ABC 14:30 MU - FA PRAHA UMT
PONDĚLÍ 19. 18:30 ABC 18:15 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 20.          
STŘEDA 21. 18:30 ABC 18:15 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 22.          
PÁTEK 23. 16:30 ABC 16:15 TRÉNINK MT
SOBOTA 24. 14:30 ABC 13:15 MU - PRAGA T
NEDĚLE 25. 17:00 ČAFC 16:00 MU - ČAFC UMT
PONDĚLÍ 26. 18:30 ABC 18:15 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 27.          
STŘEDA 28. 18:30 ABC 18:15 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 29.          
PÁTEK 30. 16:30 ABC 16:15 TRÉNINK MT
SOBOTA 31. 12:15 KOLÍN 7:00 MU - KOLÍN UMT

 

ZÁŘÍ 2020
DATUM ČAS MÍSTO SRAZ ČINNOST POVRCH
ÚTERÝ 1.          
STŘEDA 2. 18:30 ABC 18:15 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 3.          
PÁTEK 4. 16:30 ABC 16:15 TRÉNINK MT
SOBOTA 5.          
NEDĚLE 6. 13:00 ABC 12:00 MU - FK ČÁSLAV T
14:30 CHABRY 13:30 MU - DOLNÍ CHABRY T
PONDĚLÍ 7. 18:30 ABC 18:15 TRÉNINK MT
ÚTERÝ 8.          
STŘEDA 9. 18:30 ABC 18:15 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 10. 15:30 HOSTIVICE 14:30 PU - MOTORLET U17 T
PÁTEK 11. 16:30 ABC 16:15 TRÉNINK MT
SOBOTA 12. 12:15 SVITAVY 5:45 MU - SVITAVY T
NEDĚLE 13. 9:00 ABC 8:00 MU - HOSTIVAŘ UMT
PONDĚLÍ 14. 18:30 ABC 18:15 TRÉNINK MT
ÚTERÝ 15.          
STŘEDA 16. 17:45 ABC 17:30 FOCENÍ TÝMU VT
STŘEDA 16. 18:30 ABC 18:15 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 17.          
PÁTEK 18. 16:30 ABC 16:15 TRÉNINK MT
SOBOTA 19. 10:15 HÁJE 9:15 MU - HÁJE UMT
NEDĚLE 20. 12:15 VRANÉ 11:15 MU - ČLU BEROUN T
PONDĚLÍ 21. 18:30 ABC 18:15 TRÉNINK MT
ÚTERÝ 22.          
STŘEDA 23. 18:30 ABC 18:15 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 24.          
PÁTEK 25. 16:30 ABC 16:15 TRÉNINK MT
SOBOTA 26.          
NEDĚLE 27. 12:15 VLAŠIM 7:15 MU - VLAŠIM UMT
PONDĚLÍ 28. 12:30 ABC 11:30 MU - XAVEROV UMT
ÚTERÝ 29.          
STŘEDA 30. 18:30 ABC 18:15 TRÉNINK UMT

 

SRPEN 2020
DATUM ČAS MÍSTO SRAZ ČINNOST POVRCH
SOBOTA 1. 12:00 HOŘOVICE 11:00 PU - FK HOŘOVICKO T
NEDĚLE 2.          
PONDĚLÍ 3. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK VT
ÚTERÝ 4.          
STŘEDA 5. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK VT
ČTVRTEK 6.          
PÁTEK 7. 16:30 ABC 16:15 TRÉNINK UMT
SOBOTA 8. 10:00 ZLATNÍKY 9:00 PU - MOTORLET U16 T
NEDĚLE 9.          
PONDĚLÍ 10. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK VT
ÚTERÝ 11. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK S U19 VT
STŘEDA 12. 18:00 ÚJEZD 17:15 PU - ÚJEZD NAD LESY T
ČTVRTEK 13.          
PÁTEK 14. 16:30 ABC 16:15 TRÉNINK VT
SOBOTA 15. 13:00 ABC 12:45 TRÉNINK ?
NEDĚLE 16.          
PONDĚLÍ 17. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK VT
ÚTERÝ 18.          
STŘEDA 19. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK VT
ČTVRTEK 20.          
PÁTEK 21. 16:30 ABC 16:15 TRÉNINK UMT
SOBOTA 22. 15:00 ABC 14:00 MU - BOHEMIANS 1905 VT
NEDĚLE 23.          
PONDĚLÍ 24. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
ÚTERÝ 25.          
STŘEDA 26. 16:00 PŘEDNÍ KOPANINA 15:15 PU - PŘEDNÍ KOPANINA T
ČTVRTEK 27.          
PÁTEK 28. 16:30 ABC 16:15 TRÉNINK UMT
SOBOTA 29. 14:00 VRANÉ NAD VLTAVOU 13:00 PU - STŘEŠOVICE T
NEDĚLE 30. 12:15 NOVÝ BYDŽOV 7:00 MU - RMSK CIDLINA T
PONDĚLÍ 31. 18:30 ABC 18:15 TRÉNINK MT

 

ČERVENEC 2020
DATUM ČAS MÍSTO SRAZ ČINNOST POVRCH
STŘEDA 1.          
ČTVRTEK 2.          
PÁTEK 3.          
SOBOTA 4.          
NEDĚLE 5.          
PONDĚLÍ 6.          
ÚTERÝ 7.          
STŘEDA 8.          
ČTVRTEK 9.          
PÁTEK 10.          
SOBOTA 11.          
NEDĚLE 12.          
PONDĚLÍ 13. 11:00 ABC 10:45 TRÉNINK VT
ÚTERÝ 14.          
STŘEDA 15. 11:00 ABC 10:45 TRÉNINK VT
ČTVRTEK 16.          
PÁTEK 17. 11:00 ABC 10:45 TRÉNINK VT
SOBOTA 18.          
NEDĚLE 19. 11:00 UHŘÍNĚVES 10:00 PU - UHŘÍNĚVES U17 T
PONDĚLÍ 20. 11:00 ABC 10:45 TRÉNINK VT
ÚTERÝ 21.          
STŘEDA 22. 14:00 VRANÉ N/ VLT. 13:00 PU - MOTORLET U17 T
ČTVRTEK 23.          
PÁTEK 24. 11:00 ABC 10:45 TRÉNINK VT
SOBOTA 25.          
NEDĚLE 26.          
PONDĚLÍ 27. 11:00 ABC 10:30 TRÉNINK VT
PONDĚLÍ 27. 14:00 ABC   TRÉNINK VT
ÚTERÝ 28. 10:00 ABC 9:30 TRÉNINK VT
ÚTERÝ 28. 13:30 MODRÁ   SOUSTŘEDĚNÍ  
STŘEDA 29.   MODRÁ   SOUSTŘEDĚNÍ  
ČTVRTEK 30.   MODRÁ   SOUSTŘEDĚNÍ  
PÁTEK 31. 16:30 MODRÁ   SOUSTŘEDĚNÍ  

 

ČERVEN 2020
DATUM ČAS MÍSTO SRAZ ČINNOST POVRCH
PONDĚLÍ 1. 16:00 ABC 15:55 POHOVORY S HRÁČI VT
ÚTERÝ 2. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK VT
STŘEDA 3. 18:30 ABC 18:15 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 4.          
PÁTEK 5. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK VT
SOBOTA 6. 10:00 BRÁZDIM 9:00 PU - VIKT.ŽIŽKOV U15 T
NEDĚLE 7. 10:00 HOVORČOVICKÁ 9:00 PU - ADMIRA U17 T
PONDĚLÍ 8.          
ÚTERÝ 9. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK VT
STŘEDA 10. 18:30 ABC 18:15 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 11.          
PÁTEK 12. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK VT
SOBOTA 13. 10:30 ZLATNÍKY 9:30 PU - LIBUŠ U19 T
NEDĚLE 14.          
PONDĚLÍ 15.          
ÚTERÝ 16. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK VT
STŘEDA 17. 19:00 BRÁZDIM 18:00 PU - VIKT. ŽIŽKOV U15+U16 T
ČTVRTEK 18.          
PÁTEK 19. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK VT
SOBOTA 20.          
NEDĚLE 21. 10:00 KLADNO 9:00 PU - KLADNO U15 UMT
PONDĚLÍ 22.          
ÚTERÝ 23.          
STŘEDA 24.          
ČTVRTEK 25.          
PÁTEK 26.          
SOBOTA 27.          
NEDĚLE 28.          
PONDĚLÍ 29.          
ÚTERÝ 30.          
STŘEDA 31.          

 


TOPlist